Posao

Posao

Otvorena radna mjesta

Pregledajte naše otvorene pozicije i pridružite se JAX timu!

Nove objavljene pozicije dana 07.03.2024.

M/Ž, dva izvršitelja
Mjesto rada: Kukuljanovo ili Kastav

Opis posla:

  • Iskrcaj i ukrcaj robe na skladištu
  • Priprema i slaganje robe
  • Komunikacija sa strankama na skladištu
  • Održavanje reda i čistoće unutar skladišnog prostora
  • Briga o pravilnom i sigurnom korištenju radne opreme i strojeva u skladu s pravilnikom zaštite na radu

Uvjeti za kandidate:

  • Prednost imaju kandidati s dozvolom za upravljanje viličarom i iskustvom u radu na skladištu
  • Vozačka dozvola B kategorije

JAX nudi:

  • Ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok
  • Dinamično radno mjesto i ugodnu radnu atmosferu
  • Rad isključivo u jutarnjoj smjeni, slobodne nedjelje i praznici
  • Stimulativna radna primanja
  • Uskrsnice, božićnice, jubilarne nagrade, nagrade prema rezultatima
  • Plaćen prijevoz na posao
  • Plaćen i osiguran topli obrok
  • Plaćen sistematski pregled u privatnoj poliklinici
  • Uvođenje u posao uz pomoć mentora
  • Posebni popusti za zaposlenike u JAX trgovinama
  • Mjesto rada: Kukuljanovo ili Kastav

Zamolbu s životopisom te Elektroničkim zapisom o podacima evidentiranim u  matičnoj evidenciji HZMO-a (e-radna knjižica) pošaljite najkasnije do 20.3.2024. godine na e-mail posao@jax.hr ili na adresu: Jadran – impex d.o.o., Kukuljanovo 303, Industrijska zona R-29, 51227 Kukuljanovo, s naznakom “ZA NATJEČAJ”.

M/Ž, jedan izvršitelj
Područje rada: Primorsko-goranska županija

Opis posla:

  • Obilazak terena te pronalaženje novih gradilišta i kontaktiranje investitora/izvođača radova
  • Akvizicija novih kupaca i briga o postojećoj bazi kupaca te praćenje faza gradilišta iz CRM-a
  • Prezentacija i prodaja cjelokupnog asortimana poduzeća
  • Savjetovanje kupaca
  • Suradnja s voditeljima prodajnih odjela u cilju maksimiziranja prodaje
  • Odgovornost za realizaciju planiranih ciljeva prodaje
  • Praćenje rada konkurencije
  • Izvršavanje ostalih radnih zadataka sukladno uputama

  • SSS, VŠS, VSS
  • Razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • Poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
  • Kandidati s iskustvom u traženom području rada imaju prednost

JAX nudi:

  • Rad od ponedjeljka do petka, slobodni vikendi i praznici
  • Službeno vozilo na korištenje 24/7
  • Mobitel, prijenosno računalo
  • Obuku pod vodstvom mentora primjerenu potrebama radnog mjesta i podršku stručnog prodajnog tima
  • Kontinuirano usavršavanje i edukacije
  • Posebne popuste za zaposlenike u JAX trgovinama
  • Područje rada: Primorsko-goranska županija

Zamolbu s životopisom te Elektroničkim zapisom o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a (e-radna knjižica) pošaljite najkasnije do 20.3.2024. godine na e-mail posao@jax.hr ili na adresu: Jadran – impex d.o.o., Kukuljanovo 303, Industrijska zona R-29, 51227 Kukuljanovo, s naznakom “ZA NATJEČAJ”.

Mjesto rada: Kukuljanovo

Opis posla:

  • Prezentacija i prodaja asortimana keramike i sanitarija
  • Savjetovanje maloprodajnih i veleprodajnih kupaca na stručan i ljubazan način
  • Praćenje trendova u uređenju interijera i eksterijera te noviteta u materijalima i njihovim tehničkim karakteristikama
  • Administriranje prodajne dokumentacije i podataka o kupcima
  • Briga o zalihama, isporukama i potencijalnim reklamacijama
  • Briga o prodajnom salonu i reklamnim uzorcima, koja podrazumijeva kvalitetno i ispravno označavanje artikala i cijena, te urednost salona

  • SSS/VŠS/VSS
  • Poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • Aktivno znanje najmanje jednog stranog jezika (poželjno talijanskog)
  • prednost imaju kandidati s iskustvom u traženim područjima rada

JAX nudi:

  • Obuku pod vodstvom mentora primjerenu potrebama radnog mjesta
  • Mjesto rada: Kukuljanovo

Kako se prijaviti?

Pošaljite nam zamolbu s životopisom te Elektroničkim zapisom o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a (e-radna knjižica) na:

E-MAIL: posao@jax.hr ili
poštom na adresu:
Jadran – impex d.o.o.,
Kukuljanovo 303,
Industrijska zona R-29, 51227 Kukuljanovo

s naznakom ˝ZA NATJEČAJ”.

Pošaljite molbu

JAX prodajni centri

JAX mapa prodajnih centara JAX mapa prodajnih centara